By: remont | May 05, 2018

Odnawianie parkietu

Błyszczący i reprezentacyjny parkiet to chluba i powód do dumy niejednego właściciela domu. Radość, jaką daje przepiękna układanka może zmaleć na widok zużycia. Kiedy i dlaczego warto zrobić cyklinowanie ? Lepiej wykonać je samemu czy zdać się na profesjonalną firmę ? Na te wszystkie pytania odpowiedzi i garść informacji na temat samego procesu cyklinowania — poniżej.

Oprócz systematycznego dbania co jakiś czas niezbędne jest też cyklinowanie. Podłoga jak żadna inna rzecz narażona jest na zużywanie i to w brutalny sposób. Wytrzymałość materiału, z jakiego jest zrobiona — jest imponująca, ale i on czasami potrzebuje serwisu. Renowacja to bardzo skomplikowany proces, który daje bardzo stylowy efekt.


Kiedy warto przeprowadzić cyklinowanie parkie...

Category: Remont 

Tags:

By: remont | May 05, 2018

Szpachlowanie ścian

Przygotowując się do remontu, wiele ludzi ma poważny dylemat związany z znalezieniem dobrego budowlańca, który podoła z wyzwaniem. Rynek pełen jest ceniących się "specjalistów", których jakość pracy pozostawia wiele do życzenia. Czasami idealnym wyjściem jest wziąć sprawy na własne barki - jednak jak wiadomo potrzebujemy narzędzi i podstawowej wiedzy budowlanej - by nie zgotować sobie katastrofy. Przedstawiamy skrócony samouczek, co zrobić krok po kroku, gdy zdecydujemy się na własnoręczne wyszpachlowanie ścian. Szpachlowanie nie wymaga od nas drogiego zasobu sprzętu i konkretnych umiejętności, nie licząc cierpliwości, staranności w tym, co robimy oraz dokładności w nakładaniu kolejnych warstw gładzi szpachlowej.Pamiętajmy jednak ...

Category: Remont 

Tags:

By: remont | April 29, 2018

Jak wiadomo Prąd to jedne z najważniejszych mediów, których brak odczujemy najbardziej. W dzisiejszych czasach dobie wszechobecnych komputerów, telefonów komórkowych, telewizorów i zmywarek, które działają tylko i wyłącznie na prąd trudno sobie wyobrazić dłuższe spędzenie czasu bez elektryczności. Pół biedy, gdy mamy duży poziom naładowania baterii telefonu czy laptopa i obejrzymy mecz lub serial w internecie. Co zatem gdy musimy za parę godzin wyjść, a nie mamy uprasowanej odzieży lub mamy rozładowane potrzebne urządzenia? Trzeba wezwać elektryka z Wrocławia.!

Elektryk Wrocław

Category: Remont 

Tags: elektryk 

By: remont | January 29, 2018

Malowanie ścian to praca, którą praktycznie każdy może wykonać sam. Aby jednak efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami, a farba nie odchodziła, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad, dotyczących właściwego przygotowania powierzchni. Oto kilka najważniejsze z nich.

Od czego zacząć przy malowaniu sufitów

Punktem wyjściowym powinno być nabycie wszystkich wymaganych narzędzi i materiałów. Przyda się przede wszystkim folia ochronna oraz taśmy do oklejania. Warto zapatrzyć się też w zaprawę szpachlową oraz papier ścierny.

Niezbędny będzie także zakup wałków, pędzli oraz farb. Pierwszym etapem prac wszystkich profesjonalnych malarzy jest ocena stanu ścian. Jeśli były one wcześniej pokryte farbą, należy sprawdzić jej przyczepność do podłoża...

Category: Remont 

Tags:

By: remont | October 25, 2017

przeprowadzki - firmy

Jak pospolicie wiadomo, raczej każdy z nas nie cierpi przeprowadzek. Moment, w którym konieczne okazują się
zmiana do nowego miejsca zamieszkania, prawie zawsze rodzi pewne nieuniknione obawy i problemy. Myślimy, jak najszybciej przeprowadzić tak
nie łatwą logistycznie i istotną dla przyszłego bytu operację. Wielokrotnie wówczas dochodzimy jednak do stwierdzenia, że sami nie poradzimy sobie wykonać tego w odpowiednio bezpieczny sposób.


Przeprowadzki Koszalin oferują tanią i szybką usługę przewiezienia mebli z punktu A do punktu B


Wtedy w naszym uporządkowanym dotychczas życiu niespodziewanie przewijają się korporacje, które organizacją przeprowadzek trudnią się na co dzień.
Klikamy chaotycznie w przeglądarki internetowe hasła w rodzaju "...

Category: Remont 

Tags:

next>>