By: remont | October 09, 2017

Twoje mieszkanie wymaga odświeżenia lub generalnego remontu? Położona wiele lat temu farba zaczęła się łuszczyć i odpadać? Tynk powoli odpada od ścian? A sufity są zżółknięte?
Wykończenia mieszkań nowy tomyśl 
Już dziś skorzystaj z oferty firmy Paolo-Bud Nowy Tomyśl, profesjonalne malowanie i szpachlowanie ścian Nowy Tomyśl.

Zdarcie starej farby i nałożenie wybranego koloru nie stanowi dla naszych specjalistów żadnego problemu. Szpachlowanie, nakładanie ozdobnych gresów i inne prace artystyczne to także dla nas sama przyjemność. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, a także biurem tak samo, jak naszymi własnymi domostwami.

Każda zlecona praca zostanie wykonana w 100% według Twojej wizji. Kanarkowa żółć, czy dojrzały bakłażan to dla nas takie same kolory, jak dla innych biel i czerń. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i pomysły. Chętnie skorzystamy z Twoich porad, a także sami doradzimy w wielu kwestiach.

Firma Paolo bud to profesjonalna marka oferująca swoje usługi w cenie odpowiedniej do wykonanych prac. Fachowcy z wielu dziedzin wykonają nie tylko malowanie i szpachlowanie, ale również wszystkie inne potrzebne działania. Ich pracowitość, a także własna inwencja twórcza sprawią, że odnowienie mieszkania okaże się niesamowitą przyjemnością. Nowy wystrój możesz zyskać już dziś. Skontaktuj się z firmą XYZ pod numerem telefonu