By: remont | January 29, 2018

Malowanie ścian to praca, którą praktycznie każdy może wykonać sam. Aby jednak efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami, a farba nie odchodziła, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad, dotyczących właściwego przygotowania powierzchni. Oto kilka najważniejsze z nich.

Od czego zacząć przy malowaniu sufitów

Punktem wyjściowym powinno być nabycie wszystkich wymaganych narzędzi i materiałów. Przyda się przede wszystkim folia ochronna oraz taśmy do oklejania. Warto zapatrzyć się też w zaprawę szpachlową oraz papier ścierny.

Niezbędny będzie także zakup wałków, pędzli oraz farb. Pierwszym etapem prac wszystkich profesjonalnych malarzy jest ocena stanu ścian. Jeśli były one wcześniej pokryte farbą, należy sprawdzić jej przyczepność do podłoża...

Category: Remont 

Tags:

By: remont | October 25, 2017

przeprowadzki - firmy

Jak pospolicie wiadomo, raczej każdy z nas nie cierpi przeprowadzek. Moment, w którym konieczne okazują się
zmiana do nowego miejsca zamieszkania, prawie zawsze rodzi pewne nieuniknione obawy i problemy. Myślimy, jak najszybciej przeprowadzić tak
nie łatwą logistycznie i istotną dla przyszłego bytu operację. Wielokrotnie wówczas dochodzimy jednak do stwierdzenia, że sami nie poradzimy sobie wykonać tego w odpowiednio bezpieczny sposób.


Przeprowadzki Koszalin oferują tanią i szybką usługę przewiezienia mebli z punktu A do punktu B


Wtedy w naszym uporządkowanym dotychczas życiu niespodziewanie przewijają się korporacje, które organizacją przeprowadzek trudnią się na co dzień.
Klikamy chaotycznie w przeglądarki internetowe hasła w rodzaju "...

Category: Remont 

Tags:

By: remont | October 25, 2017

W obecnym czasie ciężko jest odnaleźć kogoś, kto lubi robić remont. Prawie zawsze wiąże się on ze dużo większymi kosztami, większym niż początkowo planowano terminem zrobienia remontu oraz
często uwidoczniają się jakieś mankamenty, których wcześniej się nie mogliśmy się
spodziewać. Jednak bez względu na to, jak długo będziemy odwlekać terminy remontu domu, w końcu i tak
nadejdzie ten moment, w którym nie nie damy rady go już dłużej odsuwać w czasie. A więc – zaczynajmy.

Lepiej zabierać się za remont we własnym zakresie, czy może powierzyć to firmie remontowej?


Bardzo dużo zależy od naszych umiejętności, wolnego czasu i zasobności
portfela. Trzeba się jednak zastanowić, czy kolejny urlop w
pracy chcemy przeznaczyć na gładzenie ścian, tapetowan...

Category: Remont 

Tags:

By: remont | October 09, 2017

Twoje mieszkanie wymaga odświeżenia lub generalnego remontu? Położona wiele lat temu farba zaczęła się łuszczyć i odpadać? Tynk powoli odpada od ścian? A sufity są zżółknięte?
Wykończenia mieszkań nowy tomyśl 
Już dziś skorzystaj z oferty firmy Paolo-Bud Nowy Tomyśl, profesjonalne malowanie i szpachlowanie ścian Nowy Tomyśl.

Zdarcie starej farby i nałożenie wybranego koloru nie stanowi dla naszych specjalistów żadnego problemu. Szpachlowanie, nakładanie ozdobnych gresów i inne prace artystyczne to także dla nas sama przyjemność. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, a także biurem tak samo, jak naszymi własnymi domostwami.

Każda zlecona praca zostanie wykonana w 100% według Twojej wizji. Kanarkowa żółć, czy dojrzały bakłażan to dla nas takie same kolory, ja...

By: remont | October 09, 2017

Dlaczego Kuchnia jest tak ważna w mieszkaniu?

Najważniejszym z pomieszczeń w mieszkaniu, jest nasza jadalnia. Chcąc nie chcąc spędzamy tam mnóstwo czasu - jedząc, gotując obiad.
Meble kuchenne Ergonomiczne rozmieszczenie sprzętów AGD i szafek kuchennych może sprawiać problemy w przypadku niewielkiego metrażu naszego mieszkania. Najlepszym sposobem na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni są meble kuchenne zrobione na wymiar. Ich ogromną zaletą jest też maksymalne dopasowanie do potrzeb klienta, wzorowo dobranie ilości szafek do naszych akcesoriów kuchennych.


Przed podejściem do realizacji kuchni na zamówienie, można dokładnie zobaczyć efekt końcowy na wizualizacji komputerowej, dzięki czemu kolorystyka, modele i materiały będą ze sobą się komponować t...

Category: Aranżacja 

Tags: Kuchnie na wymiar 

next>>